converse sko converse schuhe converse sko converse skor converse schuhe chaussure converse zapatillas converse converse shoes
 

Web sitesi kullanım koşulları


www.meritgrup.com

Bu siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar burada düzenlenmiş olan tüm koşulları kayıtsız ve şartsız olarak onayladıklarını kabul eder ve bu koşullara uymayı taahhüt eder. Merit Grup imkanlar ölçüsünde, bu web sitesinde tam ve doğru bilgi sunma gayreti içindedir. Bununla birlikte Merit Grup, bu web sitesindeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksikliği, sitenin kullanılması ya da geçici olarak kullanılamaması halinde doğacak doğrudan veya dolaylı hiçbir zarara ilişkin sorumluluk veya bunların dışında herhangi başka bir nedenden kaynaklanacak hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu hüküm, web sitesinden diğer dış sitelere direkt veya dolaylı yönlendirici bağlantılar ("external links") için de geçerlidir. Merit Grup, böyle bir bağlantı ile erişilen herhangi bir başka sitenin içeriği ile ilgili de hiçbir sorumluluk üstlenmez. Merit Grup, herhangi bir ihtara gerek olmaksızın, sunulan bilgilerde her zaman değişiklik ve/veya tamamlama yapma hakkını saklı tutmaktadır. Tipografik hatalardan Merit Grup sorumlu değildir.


Telif ve Tescil Hakları

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. Merit Grup kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

Internet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. Merit Grup,- tarafından üretilen tüm ürünler ile ilgili tüm haklar Merit Grup'a aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan resim, grafik, video ve metin vs. Merit Grup izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.


Kişisel Verilerin Alınması ve Kullanılması

Kişisel veriler, yalnızca kişinin kendisi tarafından, örneğin İş başvurusu, Fırsat Broşürü için verildiği taktirde alınmaktadır. Bu bilgilerin tarafımıza ulaştırılması sırasında üçüncü kişilerin eline geçmesinden Merit Grup . sorumlu tutulamaz. Merit Grup. gerektiğinde İnternet sayfalarına giriş kayıtlarını kaydedebilir.

Merit Grup. İnternet üzerinden gelen tekliflerinde, bilgisayarınıza "Cookies" ("Çerezler") yerleştirebilir. Bu sayede gelen bilgiler, kişisel verilerin korunmasına ilişkin kurallar çerçevesinde, sadece sizin ihtiyacınıza hitap edebilmek ve size uygun olacak sayfa düzenlemesi yapabilmek amacıyla kullanılmaktadır.


E-bülten kullanım koşulları

E-Bülten bilgileri reklam amaçlı olup, fiyat listesi niteliğinde değildir. Tipografik hatalardan Merit Grup . sorumlu değildir.

Kişisel veriler ile ilgili sorularınızı e-mail ile gönderiniz: info@meritgrup.com

 

Site kullanım koşulları  |   Gizlilik   |   Site Haritası   |   FAQ   |   İletişim   |   İnsan Kaynakları   |   RSS   |   
Copyright 2011 Merit Grup