converse sko converse schuhe converse sko converse skor converse schuhe chaussure converse zapatillas converse converse shoes
 

Sosyal Sorumluluk

Okulumuzun resmi açılışı yapıldı.

Merit Grup Yönetim Kurulu Başkanı M. Zafer Karataş’ın babası olan emekli öğretmen Necmi Karataş adına yapılan "Öğretmen Necmi Karataş Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Uygulama Merkezi Okulu"'nun açılışı Necmi Karataş'ın katılımıyla gerçekleştirilerek eğitim öğretim başladı.

Toruntepe İlkokulu Anasınıfı Çocuklarımız İçin Hazırlandı.

Mardin Artuklu Toruntepe İlkokulu anasınıfı çocuklarımız için hazırlanarak onların eğitim serüvenlerine iyi bir başlangıç yapmalarına yardımcı olunmuştur.

ÇYDD (Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği) Burs Programı...

Merit Grup Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile "Hayriye Karataş Mardinli Kızlar Projesi" kapsamında Yılda 25 kız öğrencimize burs sağlayarak eğitimlerine  katkı sağlıyor…

https://www.cydd.org.tr/sayfa/sube-destekcilerimiz-165/

https://www.cydd.org.tr/sayfa/universite-burslari-104/

Merit Gruptan Amatör Spora Destek!

Merit Grup,  Mardin’de Masa Tenisi Sporunun gelişimine büyük katkıları olan ve 1.Lig’in güçlü takımlarından ( Takım’da Avrupa’da ilk üç’e girmiş oyuncu var) Real Mardin takımına isim sponsoru oldu.

1.Lig Masa Tenisi Takımımız faaliyetlerine Merit Grup Real Mardin olarak devam edecek. Hedefimiz Masa Tenisi Sporunu Mardin bölgesinde yaygınlaştırmak ve Milli Takım Antrönörümüz İzzettin Atasever ile yeni şampiyonlar çıkarabilmek. 

Merit Gruptan Sanata Destek.

Sponsoru olduğumuz , gelecek vaad eden Senaryo Yazarı/ Yönetmen  Kıvanç Sezer'in "Küçük Şeyler" filmi 29 Kasımda vizyona girdi. 

Dünya prömiyeri 54. Karlovy Vary Film Festivalinde yapılan Küçük Şeyler daha sonra katıldığı Adana Altın Koza Film Festivali, Malatya Uluslararası Film Festivali, Antalya Altın Portakal Film Festivalinde çeşitli ödüller alarak sinema severler tarafından beğenilen bir yapım olmuştur.

 

Haberler

 • 24.11.2020 10:43:59

  Merit Grup Real Mardin Hedef Büyüttü !
  Tarihinde ilk kez Kadınlar Süper Ligi'ne yükselme başarısı gösteren Merit Grup Real Mardin Masa Tenisi Kulübü, hedef büyüterek gözünü Avrupa Kupalarına dikti.

 • 04.11.2020 09:48:41

  Merit Grup Real Mardin’in Hedefi Büyük!
  Bu yıl büyük bir başarı göstererek Süper Lige çıkan Merit Grup Real Mardin Masa Tenisi Kulübü hedef büyüterek gözünü Avrupa Kupalarına dikti.

 • 23.06.2020 23:34:44

  Merit Grup Real Mardin Süper Ligde!
  Merit Grubun isim sponsoru olduğu Real Mardin bayan masa tenisi takımı 2020-2021 yılı döneminde Türkiye Masa Tenisi Süper liginde mücadele edecek. Takımımıza süper ligde başarılar dileriz.


Site kullanım koşulları  |   Gizlilik   |   Site Haritası   |   FAQ   |   İletişim   |   İnsan Kaynakları   |   RSS   |   
Copyright 2011 Merit Grup