Merit Grup

Kadınlar Süper Ligi'nde Real Mardin Fırtınası

Kadınlar Süper Ligi’nde Real Mardin Fırtınası

08-09 Ocak 2022 tarihlerinde Konya ilinde yapılan Türkiye Masa Tenisi Spor Toto Süper Lig 3 Etap Maçları tamamlandı. 

Merit Grup Real Mardin Kadınlar Süper Ligi’nde Konya’da oynadığı 4 maçın 3’ünü kazanarak ligde 6. Sıraya yükseldi.

Kulüp Antrenörü İzzettin Atasever; Çok çekişmeli ve temposu yüksek maçlar oynadıklarını, ligin çok güçlü ekibi Kadrosunda iki yabancı oyuncusu olan Trabzonspor’u 4-2 Ankara Masader takımını 4-2 Hatay sporu 4-1 yenerek oldukça başarılı geçen 3 etap sonunda ligde 6. Sıraya yerleştiklerini söyledi

Atasever; “Hedefimiz ligi ilk 8 içinde bitirip Mardin’imize bir ilki yaşatıp Avrupa Kupalarında temsil etmek istiyoruz, dedi. Sporcularımın üstün performansından dolayı kutluyorum. Konya’da yapılacak maçlar öncesi Antalya’da kampa girdiklerini bu da maçlarımıza oldukça önemli ölçüde olumlu yansıdığını , özellikle kampın yapılmasında, Konya’da yarışma boyunca bizleri yalnız bırakmayan Sponsorumuz Merit Grup Yönetim Kurulu Başkanı sayın Zafer Karataş’a şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum. Çok kıymetli desteklerini görüyoruz, Mardin Masa Tenisi ailesini hep beraber daha ileriye taşımak istiyoruz, inşallah bu birlikteliğimiz uzun yıllar sürecektir. En büyük moral kaynağımız Dr. Nureddin Özdener’e , Real Mardin Yönetim Kurulumuza destekleri için teşekkür ediyoruz.

Mardin Valimiz Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili sayın Mahmut Demirtaş’a maddi ve manevi olarak katkılarından dolayı şahsım , sporcularım adına çok teşekkür ediyoruz. Sayın. Valimizin branşımıza ve sporcularımıza özel ilgileri bizleri daha da kamçılıyor bu başarılarımızı tüm Mardin’e armağan ediyoruz, dedi.

Merit Grup Yönetim kurulu başkanı Zafer Karataş; Her zaman Mardin Masa Tenisinin yanında olmaya devam edeceğiz, antrenör ve sporcularımızın bu başarısı hepimizi gururlandırdı, onları kutluyor gelecek maçlarda başarılar diliyorum, dedi.