Merit Grup

Merit Grup Real Mardin Süper Ligde

Merit Grup Real Mardin Süper Ligde!

Merit Grubun isim sponsoru olduğu Real Mardin bayan masa tenisi takımı 2020-2021 yılı döneminde Türkiye Masa Tenisi Süper liginde mücadele edecek. Takımımıza süper ligde başarılar dileriz.

Mardin’de Masa Tenisi dalında faaliyet gösteren ‘Merit Grup Real Mardin Masa Tenisi Kulübü’ büyük bir başarıya imza atarak ‘Masa Tenisi Süper Ligine’ terfi etti. 2019-2020 sezonunda birinci lige terfi eden Merit Grup Real Mardin Masa Tenisi Kulübü başarısını taçlandırarak ligi ilk üç sırada tamamlamayı başararak süper ligde mücadele etmeye hak kazandı. 

Masa Tenisi dalında Mardin’in iftihar kaynağı olan kulübün süper lige çıkan Kadın Takımının yanı sıra bir de 2. ligde mücadele eden Erkek takımı da mevcuttur. Merit Grup Real Mardin Masa Tenisi Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Selim Öncü, Takımın bu başarısını değerlendirerek şunları söyledi; “Kulübümüz kısıtlı imkanlarla bu olağanüstü başarıyı elde ederek Masa Tenisinde Mardin adına bir çığır açmıştır. Maddi imkansızlıkların içinde bu başarının elde edilmesi takdire şayandır. Başta Simge İnal olmak üzere tüm Sporcuları ve Antrenör İzzettin Atasever’i canı gönülden tebrik ediyorum. Kulübün büyük oranda Gönültaşlarının maddi ve manevi desteği ile ayakta kaliyor. Bunun yanı sıra sezon başında sporsever Mardinli İş adamı Zafer Karataş Beyin şirketleri olan Merit Grup A.Ş. ile yapılan sponsorluk sözleşmesinin de bu başarıda önemli rol oynadığını bu vesile ile Merit Grup A.Ş.’nin Yönetim kuruluna buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

http://mardinsoz.com/haber/_mardin_masa_tenisi_takimi_super_ligde_-16232.html